Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu

RODO w DOKiS
Zatrzymaj banner przewijany

Dane teleadresowe

Nazwa:Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu
NIP:575-15-74-336
Województwo:opolskie
Powiat:oleski
Gmina:Dobrodzień
Miejscowość:Dobrodzień
Adres:ul. Plac Wolności 24
Kod pocztowy:46-380
Dyrektor:

Agnieszka Hurnik

603 898 621

a.hurnik@dokis.nazwa.pl

Główny Księgowy:

Elżbieta Sarnik

343575346

e.sarnik@dokis.nazwa.pl

Specjalista ds. kadr i płac:

Justyna Bujak

343575346

j.bujak@dokis.nazwa.pl

Referent do spraw administracji:

Sandra Kotysz

343575346

s.kotysz@dokis.nazwa.pl

Instruktor kulturalny:

Beata Kupiec

343575346

b.kupiec@dokis.nazwa.pl

Instruktor kulturalny:

Monika Kabat

343575346

m.kabat@dokis.nazwa.pl

Specjalista ds. obsługi technicznej:

Arkadiusz Ochman

343575346

a.ochman@dokis.nazwa.pl

Pracownik gospodarczy - konserwator:

Ginter Pietruszka

343575346

Ratownik:

Włodzimierz Wręczycki

343536416

Ratownik:

Olaf Kotyś

343536416

Trener:

Oleg Pyrog, Weronika Nieborak

343536416

Pracownik obsługi-kasjer:

Kornelia Goj, Gabriela Kotysz, Maria Pawelczyk

343536416

Stróż:

Mirosław Lewandowski

343536416

Palacz- konserwator:

Ryszard Zygiel

343536416

OPIS DZIAŁALNOŚCI:

Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu jest wielofunkcyjną instytucją kultury, w skład której wchodzą: dom kultury, stadion miejski, kryta pływalnia. Na terenie miasta i gminy Dobrodzień, DOKiS pełni rolę ośrodka koordynującego, inspirującego oraz organizującego zadania w zakresie sportu i turystyki. DOKIS jest organizatorem wielu imprez i przedsięwzięć o znaczeniu ponadlokalnym. Wizytówką placówki jest „Źródło”, impreza która swoim zasięgiem przekroczyła granice kraju. Ważniejszymi imprezami organizowanymi prze DOKIS, oprócz „Źródła” są:

-Ogólnopolski Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar „Śnieżnego Płatka”
-Ogólnopolskie Zawody Modeli Pływających Redukcyjnych „Pożegnanie lata”
-Dobrodzieńskie Święto Poezji
-Dobrodzieńska Dycha
-Dni Dobrodzienia
-Wakacyjna Liga 6-tek
-Bieg Niepodległości
-Marsz Konstytucji

Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Monika Kabat
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 stycznia 2015 12:30
Dokument wprowadzony do BIP przez: Agnieszka Hurnik
Ilość wyświetleń: 30190
13 września 2019 14:57 (Sandra Kotysz) - Usunięcie stanowiska.
22 maja 2019 08:57 (Sandra Kotysz) - Aktualizacja danych stanowiska.
21 maja 2019 14:10 (Sandra Kotysz) - Aktualizacja danych stanowiska.
Realizacja: IDcom Group Sp. z o.o.