Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu

SEKCJE DOKIS

Wykaz sekcji działających w Dobrodzieńskim Ośrodku Kultury i Sportu

– instruktor Stanisław Werner – zajęcia w środy godz. 18.oo

– instruktor Władysław Regner – zajęcia w poniedziałki godz.19.oo

– instruktor Agnieszka Hurnik – grupa dziecięca –zajęcia we wtorki godz.17.oo

- instruktor Agnieszka Hurnik ( młodzież i dorośli ) – zajęcia w piątki godz.17.oo

  • Sekcja Mażoretek „Fantazja”- cztery grupy wiekowe

– instruktor Małgorzata Prowda -zajęcia w piątki od godz 16.00

  • Sekcja tańca towarzyskiego- dwie grupy wiekowe „Quick” i „Forte”-

- instruktor Małgorzata Prowda -zajęcia w środy od godz 17.00

  • Sekcja tańca – Cheerleders

- instruktor Małgorzata Prowda -zajęcia w środy od godz 19.00

  • Sekcja tańca – Ladie's Majorettes

- instruktor Małgorzata Prowda -zajęcia w środy od godz 20.00

  • Sekcja plastyczna „Kreatywni

– instruktor Joanna Wróblewska – zajęcia we wtorki godz.16.30

  • Sekcja Rękodzieła Artystycznego

– instruktor Beata Kupiec– zajęcia w piątki godz.15.30

– instruktor Krystian Brylka – zajęcia w piątki godz.16.00

  • Sekcja Brydża Sportowego

-instruktor Stanisław Górski- zajęcia we wtorki – piątki godz.18.3o

- trener- Oleg Pyrog- treningi od poniedziałku do piątku -godz.14.oo – 18.oo

  • Sekcja tańca break- dance- 3 Movement

-instruktor Łukasz Rejdak- treningi w poniedziałki, środy, piątki 17.30- 19.00

  • Sekcja Intarsji

- instruktor Stanisław Wilk- zajęcia w czwartki od 18.00

  • Sekcja wokalna „DOKISIAKI” i „DOKISIACZKI”

- instruktor Beata Sikora- zajęcia w czwartki od 16.45

  • Sekcja fotograficzna

- instruktor Norbert Niesłony- zajęcia w soboty od godz. 10.00

  • Sekcja szachowa

- instruktor Henryk Oliwa- zajęcia w sobotę od godz. 18.00

 

W Domu Kultury działają również:

  1. Uniwersytet Trzeciego Wieku- spotkania według harmonogramu
  2. Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – spotkania w czwartki godz.16.00
  3. Sekcja Rowerowa „Jednoślad”- Józef Włodarz
  4. Sekcja Wędkarska „Habas”- Jerzy Lempa
  5. Sekcja Skata Spotowego- Ernest Brylka
  6. Klub Morsa „Sopel”
  7. Nauka gry na instrumentach muzycznych – gitara – zajęcia w soboty godz.9.00
  8. Animatorzy osób starszych- według miesięcznego grafiku
  9. Zajęcia JOGI- środy od 19.30 – instr. Janusz Hampelski

 

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 stycznia 2015 12:46
Dokument wprowadzony do BIP przez: Monika Kabat
Ilość wyświetleń: 1671
15 stycznia 2015 16:08 (Monika Kabat) - Zmiana treści zakładki.
15 stycznia 2015 16:05 (Monika Kabat) - Zmiana treści zakładki.
15 stycznia 2015 12:46 (Monika Kabat) - Dodanie nowej zakładki.
Realizacja: Stronakultury.pl